OK
farhangohonar-ir
 آموزش سلفژ موسیقی ایرانی
در

آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج

با مجوز رسمی درجه یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سلفژ ایرانی یکی از تازه ترین متد آموزشی در کشور می باشد که توسط استاد نستوه رمضانی یکی از برجسته ترین اساتید آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج به صورت تخصصی تدریس می شود ایشان که مولف کتاب سلفژ موسیقی ایرانی هستند از اساتید برجسته در زمینه آموزش سلفژ موسیقی ایرانی می باشند.
هنرجویان علاقه مند به آموزش سلفژ موسیقی ایرانی می توانند با شرکت در کلاسهای استاد نستوه رمضانی در اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج به صورت تخصصی آموزش ببینند.
کتاب سلفژ موسیقی ایرانی از برجسته ترین کتابهای آموزشی کشور در این زمینه می باشد که توسط استاد تار و سه تار اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج ، استاد نستوه رمضانی تالیف شده است.

 استاد نستوه رمضانی
مدرس تار و سه تار آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج
کارشناسی ارشد در رشته نوازندگی موسیقی ایرانی از دانشگاه هنر تهران
استاد دانشگاه
مولف کتاب سلفژ موسیقی ایرانیسلفژ در لغت به معنای نت خوانی است که به دو شیوه پارلاتی و کانتاتی انجام میشود. سلفژ پارلاتی بر مبنای خواندن نام نت ها در ریتم نوشته شده است و سلفژ کانتاتی نیز بر مبنای خواندن نام نت ها در ریتم نوشته شده به اضافه ی فرکانس نت ها می باشد.

فرکانس نت ها در هر فرهنگ موسیقایی تعریف و شیوه های خاص خود را دارد که در کشور ما غالبا در دو جنبه موسیقی کلاسیک و موسیقی ایرانی می گنجد در گذشته به خاطر فقدان متدهای آموزشی موسیقی ایرانی تمامی هنرجویانی که تمایل به آموزش سلفژ داشتند ناگزیر بودند که سلفژ موسیقی کلاسیک را آموزش ببینند که شامل نت های ماژور و مینور و در حالت پیشرفته تر نت های کلیسایی می شد ولی امروزه خوشبختانه با تالیف متد آموزشی سلفژ موسیقی ایرانی هنرجویان موسیقی ایرانی و سایر هنرجویان که تمایل دارند با موسیقی ایرانی و نت های موسیقی ایرانی آشنا شوند می توانند از سلفژ موسیقی ایرانی در این راه بهره ببرند. 


بهترین اموزشگاه موسیقی در کرج با مجوز رسمی درجه یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج|اموزشگاه موسیقی در کرج