OK
farhangohonar-ir

اموزشگاه موسیقی کرج

اموزش گیتار در کرج

توسط اساتید مجرب

اموزش موسیقی کرجاموزشگاه موسیقی در کرجاموزش گیتار کرج

نوای دلنشین گیتار


1.کتاب تئوری مقدماتی /رامتین اسکروچی/انتشارات هنر و فرهنگاموزشگاه موسیقی کرج (فرهنگ و هنر)

در لیست بهترین اموزشگاه های موسیقی کرجارکستر گیتار اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج
(با مجوز رسمی درجه یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
آموزش گیتار زیر نظر اساتید برتر موسیقی کرج
گیتار
بعضی بر این عقیده هستند که ساز شرقی عود در خلال جنگ های اعراب به اسپانیا راه یافت.در آنجا به ساز وی هولا تغییر پیدا کرد که شباهت زیادی به گیتار داشت ولی مانند سیمهای عود کوک میشد و گیتار امروزی تکامل یافته ی این ساز است.در قرن 14 میلادی گیتار از اسپانیا به سراسر اروپا راه پیدا کرد و در طول قرن 17 میلادی از محبوبیت بسیاری برخوردار گشت.گیتار امروزه در اکثر نقاط جهان از توجه و محبوبیت خاصی برخوردار است و به عنوان برجسته ترین ساز همراهی کننده شناخته میشود.معمول ترین نوع گیتار،گیتار اسپانیایی است که سه سیم بم آن از ابریشم ساخته شده اند و مفتولی نقره ای روی آنها پیچیده شده است ،سه سیم دیگر در قدیم از جنس روده بوده که امروزه از نایلون ساخته میشود.

از آهنگسازان و نوازندگان معروف در سبک کلاسیک میتوان به آندره سگویا که به پدر گیتار کلاسیک شهرت یافته و هم چنین فرانچسکو تاره گا و در سبک فلامنکو نابغه ی بزرگ پاکودلوسیا رابنام برد.

انواع گیتار (کلیک کنید)

سبک های گیتار (کلیک کنید)

راهنما انتخاب گیتار (کلیک کنید)

آموزش گیتار در کرج

یکی از مراکز آموزش گیتار در کرج آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر که در لیست بهترین اموزشگاه های موسیقی کرج قرار دارد با مجوز رسمی درجه یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد که آموزش در این مرکز کاملا بصورت حرفه ای و اصولی توسط اساتید تحصیل کرده و باتجربه انجام میشود که پس از گذراندن سطح یک هنرجو میتواند برای اخذ مدرک مهارت آموزی جهت دریافت دیپلم رسمی موسیقی اقدام کند.
در اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج که بهترین اموزشگاه موسیقی کرج می باشد هنرجو برای اموزش گیتار ابتدا با تئوری موسیقی که توسط استاد رامتین اسکروچی و با استفاده از کتاب تالیفی خود استاد (کتاب اشنایی با مبانی موسیقی) تدریس می شود ، آشنا میشود و با ذهنیتی آماده کلاس عملی ساز شروع می شود.
برای علاقه مندی بیشتر هنرجویان در اموزشگاه موسیقی کرج سالانه رسیتال ها و کنسرت هایی برگزار می شود تا هنرجویان با فضای اجرا اشنا شوند و به تمرین نوازندگی حرفه ای نیز بپردازند.
اساتید اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج از برترین و مجرب ترین اساتید اموزش گیتار در کرج می باشند که با اموزش اصولی و حرفه ای هنرجویان برتری را در جشنواره ها ، مسابقات و کنکور هنر (گرایش موسیقی) پرورش می دهند.
جهت اطلاع از آموزش گیتار در کرج با آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر تماس بگیرید.

ساختار گیتار:

اموزشگاه موسیقی در کرج

1.سردسته   2.کلیدهای کوک(گوشی)   3.فرت   4.باره ها    5.پهلوی گیتار   6.سوراخ تولید صدا   7.صفحه ی تولید صدا   8.سیم ها             9.تیغه پل     10.پل


(کلیک کنید)


دوره آموزشی ساز گیتار
(کلیک کنید)اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج با مجوز رسمی درجه یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

در لیست بهترین اموزشگاه های موسیقی کرج

  کلاس موسیقی در کرج
اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج
اموزشگاه موسیقی کرج ازادگان
هنرستان موسیقی کرج
اموزشگاه موسیقی سنتی
اموزش موسیقی