OK
farhangohonar-ir

آموزشگاه موسیقی در کرج

آموزش ویلن در کرج

توسط اساتید مجرب

 
اموزشگاه موسیقی کرجاموزشگاه موسیقی در کرجاموزش ویلن در کرج


نوای دلنشین ویلن


اموزشگاه موسیقی کرج (فرهنگ و هنر)

در لیست بهترین اموزشگاه های موسیقی کرجارکستر زهی آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج

با مجوز رسمی درجه یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
آموزش ویلن زیر نظراساتید برتر موسیقی کرج

ویولن
ویولن درحدود 1550 میلادی با اقتباس ازساز لیرا دا براچیو که خود این ساز برگرفته از فیدل (کمانچه) است ، ابداع گردید. در ایتالیا از قرن 16 ساختن ویلن آغاز گشت. شهر کرمونای ایتالیا مرکز ساخت بهترین ویولن های دنیا بود که آندره آماتی و بعد از آن خانواده های گوارنری و استرادیواری ویولن های بینظیری ساختند. ویولن امروزه از مهم ترین سازهای ارکستر سمفونیک به حساب می آید که عملکرد بسیار خوبی به عنوان ساز تک نواز نیز دارد.

ویلن کوچکترین ساز از گروه سازهای زهی است و زیرترین صدا را در این میان دارد.ایجاد صوت بوسیله کشیدن آرشه بر روی سیم های ویلن انجام میپذیرد،به همین دلیل این ساز را زهی آرشه ای مینامند.

ویلن نقش بسیار مهمی در ارکستر سمفونیک ایفا میکند،بخش بزرگی از ارکستر را ویلنیست ها تشکیل میدهند.

از آهنگسازان ویلن میتوان تارتینی ، آنتونیو ویوالدی و همچنین نیکولو پاگانینی نابغه بزرگ را نام برد.

انواع ویلن (کلیک کنید)

راهنمای خرید ویلن (کلیک کنید)

تفاوت سبک ایرانی و کلاسیک در آموزش ویلن (کلیک کنید)


آموزش ویلن در کرج

یکی از مراکز آموزش ویلن در کرج آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر می باشد ، آموزش در این مرکز کاملا بصورت آکادمی توسط اساتید تحصیل کرده و مجرب انجام میشود که پس از گذراندن سطح یک از دوره های آموزشی هنرجو میتواند برای اخذ مدرک مهارت آموزی جهت دریافت دیپلم رسمی موسیقی اقدام کند.
در اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج که بهترین اموزشگاه موسیقی کرج می باشد هنرجو برای اموزش ویلن ابتدا باید تئوری موسیقی که توسط استاد رامتین اسکروچی و با استفاده از کتاب تالیفی خود استاد (کتاب اشنایی با مبانی موسیقی) را فرابگیرد ، تا با ذهنیتی اماده کلاس عملی ساز را شروع کند.
برای علاقه مندی بیشتر هنرجویان در اموزشگاه موسیقی کرج سالانه رسیتال ها و کنسرت هایی برگزار می شود تا هنرجویان با فضای اجرا آشنا شوند و به تمرین نوازندگی حرفه ای نیز بپردازند.
اساتید اموزشگاه موسیقی کرج از برترین و مجرب ترین اساتید اموزش ویلن در کرج می باشند که با اموزش اصولی و حرفه ای هنرجویان برتری را در جشنواره ها ، مسابقات و کنکور هنر (گرایش موسیقی) پرورش می دهند.
جهت اطلاع از آموزش ویلن در کرج با آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر تماس بگیرید.

ساختار ویلن:


 1.پیچک یا حلزونی   2.گوشی ها   3.سرپنجه ویلن (شیطانک)   4.دسته ویلن   5.سیم ها   6.دماغه   7.صفحه رویی ویلن   8.خرک    9.سوراخ صدا   10.سیم گیر   11.زیر چانه ای   12.دگمه سیم گیر   13.بدنه


(کلیک کنید)
اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج با مجوز رسمی درجه یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

در لیست بهترین اموزشگاه های موسیقی کرج

 

 

کلاس موسیقی در کرج
اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج
اموزشگاه موسیقی کرج ازادگان
هنرستان موسیقی کرج
اموزشگاه موسیقی سنتی
اموزش موسیقی