OK
farhangohonar-ir

اموزشگاه موسیقی در کرج

اموزش عود در کرج

توسط اساتید مجرب

اموزش موسیقی در کرجاموزشگاه موسیقی در کرجاموزش عود در کرجنوای دلنشین بربط
اموزشگاه موسیقی کرج (فرهنگ و هنر)

در لیست بهترین اموزشگاه های موسیقی کرج


نوازندگی عود هنرجویان اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر
آموزش عود زیرنظر اساتید برتر موسیقی کرج

بربط (عود)
عود یک ساز زهی زخمه ای ایرانی است که در خاورمیانه و کشورهای عربی و شمال افریقا رواج دارد و قدمت این ساز به 5 هزار سال پیش برمیگردد. با دعوت عبدالرحمان دوم از نوازنده معروف عور کمال الدین زریاب این ساز وارد اسپانیا شد و هرساله در این کشور بزرگداشتی به نام زریاب برگزار میشود.
چون سطح این ساز با چوب ساخته شده در زبان عربی به آن  عود می گویند.
این ساز شکمی بزرگ و دسته ای کوتاه دارد و دارای ده سیم یا پنج سیم جفتی است ، از بم ترین سازهای ایرانی می باشد و با کلید سل نت نویسی می شود. صدای عود نرم و بم و بسیار جذاب است.
از عودنوازان معروف ایران می توان به اکبر محسنی ، عبدالوهاب شهیدی ، مجید ناظم پور ، و منصور نریمان اشاره کرد.

آموزش عود در کرج

یکی از مراکز آموزش عود در کرج آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر می باشد که آموزش  توسط اساتید تحصیل کرده و مجرب انجام میشود که هنرجویان پس از گذراندن سطح یک میتوانند برای اخذ مدرک مهارت آموزی جهت دریافت دیپلم رسمی موسیقی اقدام کنند.
در اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج که بهترین اموزشگاه موسیقی کرج می باشد هنرجو برای اموزش سنتور ابتدا با تئوری موسیقی که توسط استاد اسکروچی و با استفاده از کتاب تالیفی خود استاد (کتاب اشنایی با مبانی موسیقی) تدریس میشود ، اشنا میشود و با ذهنیتی آماده کلاس عملی ساز شروع می شود.
برای علاقه مندی بیشتر هنرجویان در اموزشگاه موسیقی کرج سالانه رسیتال ها و کنسرت هایی برگزار میشود تا هنرجویان با فضای اجرا آشنا شوند و به تمرین نوازندگی حرفه ای نیز بپردازند.
اساتید اموزشگاه موسیقی کرج از برترین و مجرب ترین اساتید اموزش عود در کرج می باشند که با اموزش اصولی و حرفه ای هنرجویان برتری را در جشنواره ها ، مسابقات و کنکور هنر (گرایش موسیقی) پرورش می دهند.
جهت اطلاع از آموزش عود در کرج با آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر تماس بگیرید.

ساختار بربط:

اموزش بربط در کرج