OK
farhangohonar-ir

تاثیر موسیقی بر کودکان:موسیقی میتواند میزان ضریب هوشی را در میان کودکان و بزرگسالان تا هفت درجه افزایش دهد.دانشمندان با انجام تحقیقاتی ادعا کرده اند افرادی که می توانند یک ساز موسیقی را بنوازند باهوش ترند،زندگی اجتماعی بهتری دارند و در تحصیلات خود موفق ترند پس اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر به عنوان بهترین اموزشگاه موسیقی کرج این موقعیت را برای هنرجویان فراهم کرده است.

آموزش موسیقی به کودکان کار بسیار سخت و دشواری است و مربی باید به نکات ریزی که در این زمینه وجود دارد توجه داشته باشد.مربیان و متخصصان موسیقی باید با روانشناسی کودک نیز آشنایی داشته باشند. پس از میان لیست اموزشگاه های موسیقی کرج همواره در اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج مربیان سعی داشته اند با تسلط بر روانشناسی کودک مطالب را طوری اموزش دهند که کودک با علاقه به فراگیری ادامه دهد .مربیان اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج که بهترین اموزشگاه موسیقی کرج میباشد با فضایی جذاب ، نقاشی و بازی جو کلاس را برای کودک شاد و آموزنده میسازند.

 از زمانی که کودک موسیقی را شروع می کند تا زمانی که روی نت ها تسلط یابد و بتواند نت خوانی و اجرا کند ممکن است به خستگی دچار شود و ادامه کار برایش دشوار شود که مربی باید این نشاط را به او منتقل کند . کودک در همان اوایل کار می خواهد یک سری آهنگ هایی را که دوست دارد را یاد بگیرد و اجرا کند که این کار مربی را سخت می کند. مربی باید برای جلوگیری از خستگی در اثر تمارین پی در پی بعضی از قطعه هایی که کودک به آن علاقه دارد را بین تمارین به او یاد دهد. در شروع کار هر جلسه موارد تدریس شده در جلسات قبل خواسته شود و جلسه بعد دوباره تکرار شود.مدام باید سعی شود که حالت خشک آموزش بر کلاس حاکم نگردد و گاهی حالت بازی داشته باشد و زمانی که اطمینان حاصل شد که هنرجو درس گذشته را به خوبی یاد گرفته لازم است مربی مطالب بعدی را تدریس کند.برای جلوگیری از این خستگی باید  سعی شود بهترین اموزشگاه موسیقی کرج از میان لیست اموزشگاه های موسیقی کرج انتخاب شود.

نتایج اموزش موسیقی کودک در اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر  که یکی از بهترین اموزشگاه موسیقی کرج میباشد، بیانگر این میباشد که اموزش مربیان همواره مبتنی بر روانشناسی کودک و علم روز در زمینه موسیقی کودک بوده است و زمانیکه هنرجویان ارف اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج دوره را به اتمام رسانده اند با تسلط کامل بر نت ، ارزشهای زمانی و ... شروع به آموزش ساز تخصصی کرده اند و اساتید ساز تخصصی رضایت کامل از آموزش دوره ارف داشته اند لذا این موسسه جز بهترین اموزشگاه موسیقی در کرج از میان لیست اموزشگاه های موسیقی کرج در زمینه موسیقی کودک میباشد.

در ضمن مربی باید توجه داشته با شد که کودکان از نظر ضریب هوشی با یک دیگر متفاوت اند به همین دلیل مربی باید مطالب را برای کودکان باهوش و استعداد کمتر قابل فهم و ساده تر بیان کند. اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج به دلیل همین موضوع کلاس آموزش کودکان را به طور خصوصی برگزار میکند تا تمام تمرکز استاد بر روی هنرجو با تواناییهای خاص او باشد و کودک به دلیل ضریب هوشی متفاوت با کودکان دیگر مورد نقد قرار نگیرد البته کلاسهای تمرینی گروهی برای اجراهای سالنی و داخلی در اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج نیز برگزار میشود.

متاسفانه امروزه مشکلات زیادی در زمینه آموزش موسیقی در بخش کودک و نوجوان در کشور وجود دارد که باید زمینه لازم برای فعالیت متخصصین آگاه و مجرب در امر موسیقی کودکان و نوجوانان در جامعه فراهم شود و این امر بدون مشارکت و همراهی نهاد های مربوطه امکان پذیر نیست حتی نهادینه کردن موسیقی در مدارس و ایجاد مدارس موسیقی می تواند این هنر را ارتقا بخشد. همچنین نظارت و کنترل مستمر بر کیفیت فعالیت های موسیقی باعث می شود این هنر در مسیر درست خود به پیش برود . اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج به عنوان بهترین اموزشگاه موسیقی کرج با علم به این موضوع اقدام به دریافت مجوز مهارت آموزی نموده تا هنرجویانی که علاقه به دریافت مدرک موسیقی دارند در این موسسه که بهترین اموزشگاه موسیقی کرج میباشد،با دریافت دیپلم موسیقی و راهنمایی جهت ادامه در رشته موسیقی به هنرجویان کمک شایانی کرده است.

آموزش موسیقی در بهترین آموزشگاه موسیقی کرج

 


 بهترین اموزشگاه موسیقی کرج
اموزشگاه موسیقی کرج
لیست بهترین اموزشگاه های کرج