OK
farhangohonar-ir

اموزش پیانو در کرج

اموزشگاه موسیقی در کرج


توسط اساتید مجرب


اموزشگاه موسیقی کرجاموزشگاه موسیقی کرج

نوای دلنشین پیانو :

تکنوازی پیانو هنرجویان اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج
(کلیک کنید)

پیانو

پیانو توسط بارتولومئو کریستوفری در سال 1907 میلادی در ایتالیا اختراع شد. او این ساز را "گراوی چمبالو کول پیانو اِ فورته" نامید که به پیانو فورته یعنی قوی و ملایم مشهور شد اما کم کم نام اختصاری پیانو رابه خود گرفت.

پیانوهای اولیه فاقد پدال بودند و در طول قرن هجدهم میلادی شکل کاملتری به خود گرفتند. پیانوهای امروزی از نظر شکل ظاهری به دو دسته کلی تقسیم میشوند:1.پیانوهای دیواری یا عمودی 2. پیانوهای افقی و بزرگ یا رویال

در دو سده اخیر اثار برجسته ساخته شده برای پیانو بیش از هر ساز تکنواز دیگر بوده است و این به خاطر توانایی های اجرایی بی همتا و متنوع و گستره صوتی که بیش از هفت اکتاو می باشد است. قابلیت های صوتی متعدد و گوناگون پیانو باعث شده است که این ساز از زمان اختراع تا کنون همواره محبوبیت چشم گیری در میان دوست داران موسیقی و آهنگسازی داشته باشد. گستره دینامیکی پیانو نیز پهناور است یعنی قابلیت ایجاد صدایی بسیار ملایم تا صدایی بسیار پرقدرت را دارد.

پیانو را به عنوان یک ساز زهی (سیمی) می شناسند یعنی عامل ایجاد صوت در پیانو برخورد جسمی به نام چکش به سیم های داخل پیانو اسن.پیانو دارای کلیدهای سیاه و سفیدی است که هر کدانم به یک سیم و چکش متصل هستند به هر یک از این کلیدها یک کلاویه میگویند،وقتی یک کلاویه را میفشاریم در اثر برخورد چکش به سیم صوت ایجاد میشود.
آهنگسازان بزرگ پیانو بسیارند ولی می توان به لودویک وان بتهوون ، آمادئوس موتسارت ، فردریک شوپن و فرانتس لیست اشاره کرد که همگی از بزرگترین آهنگسازان جهان به شمار می روند.

در دوران معاصر پیانیست های بزرگی پا به صحنه گذاشتند که هر یک با تکنیک و شناخت خود از موسیقی ، وجوه متمایزی از آثار آهنگسازان بزرگ را برای ما بازگو کرده اند.از این گروه بزرگ میتوان هورو ویتز،گولد،ریختر،آشکنازی،بارنیویم و ...را نام برد
 

انواع پیانو (کلیک کنید)
 
پیانوهای دیجیتال (کلیک کنید)
 
 پیانو های مکانیکی (کلیک کنید)
 
 راهنمای خرید پیانو (کلیک کنید)
 
مزایا و معایب پیانوهای دیجیتال و مکانیکی (کلیک کنید)


آموزش پیانو در کرج

یکی از مراکز آموزش پیانو در کرج آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج با مجوز رسمی درجه یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد که آموزش در این مرکز کاملا بصورت حرفه ای و آکادمیک توسط اساتید تحصیل کرده و مجرب انجام میشود که پس از گذراندن سطح یک از دوره های آموزشی فرهنگ و هنر ، هنرجو میتواند برای اخذ مدرک مهارت آموزی جهت دریافت دیپلم رسمی موسیقی اقدام کند.
در اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر که در لیست بهترین اموزشگاه های موسیقی کرج می باشد هنرجو برای اموزش پیانو ابتدا با تئوری موسیقی که توسط استاد اسکروچی و با استفاده از کتاب تالیفی خود استاد (اشنایی با مبانی موسیقی) تدریس می شود ، آشنا میشود و با ذهنیتی آماده کلاس عملی ساز شروع میشود.
برای علاقه مندی بیشتر هنرجویان در اموزشگاه موسیقی کرج سالانه رسیتال ها و کنسرت هایی برگزار میشود تا هنرجویان با فضای اجرا آشنا شوند و به تمرین نوازندگی حرفه ای بپردازند.
آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر در زمینه آموزش پیانو  یکی از برترین آموزشگاه های موسیقی کرج می باشد که زیر نظر اساتید مجرب و حرفه ای موسیقی فعالیت دارد و هنرجویان برتری را در این زمینه پرورش داه است.
اساتید اموزشگاه موسیقی کرج از برترین و مجرب ترین اساتید اموزش پیانو در کرج می باشند که با اموزش تخصصی هنرجویان برتری را در جشنواره ها ، مسابقات و کنکور هنر (گرایش موسیقی) پرورش میدهند.
اموزش پیانو در کرج و در اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر توسط استاد رامتین اسکروچی ، عضو کمیته تخصصی مدرسان و آهنگسازان خانه موسیقی ایران و دارای مدرک کارشناسی ارشد آهنگسازی با رتبه 2 کشوری از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران با پایان نامه برتر (نمره بیست) انجام می شود که با سی سال سابقه تدریس جز بهترین و مجرب ترین اساتید اموزش پیانو در کرج می باشند.
آموزش پیانو زیرنظر اساتید برتر موسیقی کرجدوره آموزشی ساز پیانو
(کلیک کنید)
آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر که در لیست بهترین آموزشگاه های موسیقی کرج قرار دارد توسط استاد رامتین اسکروچی که از برترین نوازندگان پیانو در سطح کرج می باشند و دارای مدرک فوق لیسانس از دانشگاه تهران هستند تدریس میشود و هنردوستان جهت مشاوره رایگان با ایشان می توانند با شماره 32223606 تماس بگیرند.
جهت اطلاع از آموزش پیانو در کرج با آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر تماس بگیرید.