OK
farhangohonar-ir

اموزشگاه موسیقی کرج

اموزش اکاردئون در کرج

توسط اساتید مجرب


آشنایی با ساز آکاردئون

اموزش آکاردئون در کرج

نام قدیمی و یونانی ساز آکاردئون ، هارمونیکا (به معنای هارمونی موسیقایی) بوده است. آکاردئون سازی بادی ، شستی دار است که از نظر سادگی و لطیف بودن صدا شهرتی جهانی دارد. این ساز دارای مجاری هوایی است که با باز و بسته شدن آنها صدا تولید می شود و کلیدهای کناری آن هوای ورودی به ساز را کنترل می کنند.
سازی که میان دریانوردان رواج داشت کنسرتینا که یک نوع آکاردئون ساده است ، بود. از این ساز اغلب در موسیقی متن فیلم های فرانسوی استفاده میشود. در اجراهای موسیقی پاپ در اروپا و امریکای شرقی از اکاردئون استفاده می شود.
ساز رسمی شهر سانفرانسیسکو کالیفرنیا پیانو آکاردئون است.
انواع آکاردئون : 1. دکمه ای و پیانویی   2. یونیسونوریک (هم صدا) و بیوسونوریک (دوصدا)   3. دیاتونیک و کروماتیکاموزش آکاردئون در کرج

یکی از مراکز آموزش اکاردئون در کرج آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر با مجوز رسمی درجه یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میباشد که آموزش در این مرکز کاملا بصورت حرفه ای و اصولی توسط اساتید تحصیل کرده و باتجربه انجام میشود که پس از گذراندن سطح یک هنرجو میتواند برای اخذ مدرک مهارت آموزی جهت دریافت دیپلم رسمی موسیقی اقدام کند.

در اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج که بهترین اموزشگاه موسیقی کرج می باشد هنرجو برای اموزش اکاردئون ابتدا با تئوری موسیقی که توسط استاد رامتین اسکروچی تدریس می شود ، اشنا میشود و با آشنایی نسبی نت های موسیقی آماده کلاس عملی ساز شروع میشود.
برای علاقه مندی بیشتر هنرجویان در اموزشگاه موسیقی کرج سالانه اجراها و کنسرت هایی برگزار می شود تا هنرجویان با فضای اجرا بیشتر آشنا شوند و به تمرین نوازندگی حرفه ای نیز بپردازند.
اساتید اموزشگاه موسیقی کرج از برترین و مجرب ترین ایاتید اموزش آکاردئون در کرج می باشند که با آموزش اصولی هنرجویان برتری را در جشنواره ها ، مسابقات و کنکور هنر (گرایش موسیقی) پرورش می دهند.

جهت اطلاع از آموزش آکاردئون در کرج با آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر تماس بگیرید.

آموزش آکاردئون
در
آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج
با مجوز رسمی درجه یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


آموزش آکاردئون در اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج توسط استاد شعبانی با  30 سال تجربه آموزش تدریس می شود ، ایشان از اساتید برجسته در زمینه آموزش آکاردئون در کرج می باشند. هنرجویان علاقه مند به یادگیری ساز آکاردئون می توانند نزذد ایشان در اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر آموزش ببینند.
آموزش آکاردئون زیرنظر اساتید برتر موسیقی کرج :


اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج|اموزش آکاردئون در کرج|اموزشگاه موسیقی کرج

اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج
با مجوز رسمی درجه یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
کرج موسیقی فرهنگ و هنر
هنرستان موسیقی کرج
بهترین اموزشگاه موسیقی کرج
اموزشگاه موسیقی کرج ازادگان
اموزش موسیقی