OK
farhangohonar-ir

اموزشگاه موسیقی در کرج

اموزش سه تار در کرج

توسط اساتید مجرب


اموزشگاه موسیقی کرجاموزش موسیقی کرجاموزش موسیقی در کرجنوای دلنشین سه تار


اموزشگاه موسیقی کرج (فرهنگ و هنر)

در لیست بهترین اموزشگاه های موسیقی کرج


سه تار نوازی استاد لطفیسه تار

سه تار یکی از قدیمی ترین سازهای ایرانی است تا قرن گذشته دارای سه سیم بوده که یکی از عارفان بزرگ ایران "مشتاق علیشاه" یک سیم به آن اضافه کرد و از آن تاریخ به بعد سه تار چهار سیمه شد. سه تار با ناخن انگشت سبابه به صدا در می آید  و سازی ظریف و زیباست و مورد توجه دوستداران موسیقی ایرانی می باشد.

تا قرن گذشته دارای سه سیم بوده تا اینکه یکی از عارفان بزرگ ایران به نام مشتاق علیشاه (متولد کرمان،وفات 1206) یک سیم به آن اضافه کرد و از آن تاریخ به بعد سه تار چهار سیمه شد.

سه تار در قدیم ساز دراویش و مجالس انس و خانقاه ها بوده است.از نظر ساخت به دو نوع چند تکه و یک تکه(کاسه ای تراشیده) ساخته می شده است.برای ساختن سه تار بیشتر از الگوهای اساتید قدیم مانند حاج طاهر،عشقی،یا سید جلال استفاده میشود.

اساتید برجسته در نوازندگی سه تار بسیارند از این میان میتوان به مرتضی نی داوود،موسی معروفی،احمد عبادی،سعید هرمزی و... اشاره کرد.


راهنمای خرید سه تار (کلیک کنید)طریقه نگهداری سه تار (کلیک کنید)


تفاوت تار و سه تار (کلیک کنید)آموزش سه تار در کرج
آموزش سه تار زیرنظر اساتید برتر موسیقی کرج
بعد از گذراندن دوره های اموزش سه تار در کرج ، در اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج با مجوز رسمی درجه یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (در سطح یک) هنرجو میتواند برای گرفتن دیپلم موسیقی اقدام کند
در اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج که بهترین اموزشگاه موسیقی کرج می باشد هنرجو برای اموزش سه تار ابتدا تئوری موسیقی را نزد استاد رامتین اسکروچی و با استفاده از کتاب تالیفی خود استاد (کتاب اشنایی با مبانی موسیقی) آموزش میبیند و با ذهنیتی آماده کلاس عملی ساز شروع میشود.
برای علاقه مندی بیشتر هنرجویان در اموزشگاه موسیقی کرج سالانه رسیتال ها و کنسرت هایی برگزار می شود تا هنرجویان با فضای اجرا اشنا شوند و به تمرین نوازندگی حرفه ای نیز بپردازند.
اساتید اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج از مجرب ترین اساتید اموزش سه تار در کرج میباشند که با اموزش اصولی هنرجویان برتری را  پرورش می دهند.
جهت اطلاع از آموزش سه تار در کرج با آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر تماس بگیرید.
آموزش سه تار در بهترین آموزشگاه موسیقی کرج

ساختار سه تار:

اموزش سه تار در کرج

1. گوشی   2. شیطانک   3. پرده ها   4. دسته   5. کاسه   6. صفحه   7. خرک   8. سیم گیر(کلیک کنید)