OK
farhangohonar-ir

اموزش کمانچه در کرج

اموزشگاه موسیقی کرج

توسط اساتید مجرب

آموزش موسیقی در بهترین آموزشگاه موسیقی کرج


اموزش کمانچه در کرجاموزش موسیقی کرجاموزشگاه موسیقی در کرج
نوای دلنشین کمانچه :

اموزشگاه موسیقی کرج (فرهنگ و هنر)

در لیست بهترین اموزشگاه های موسیقی کرجکمانچه نوازی استاد کیهان کلهر
کمانچه

کمانچه سازی ایرانی است که شکم ، دسته و سر و پایه ای در انتهای پایینی دارد که روی زمین یا زانو قرار داده می شود. نام عربی کمانچه رباب می باشد.
جنس کاسه ساز از چوب توت و بصورت ترکه ای می باشد و جز سازهای زهی کششی است.کمانچه امروزی 4 سیم درد که به موازات درازای ساز گستردگی دارد که باعث ایجاد صدای دلنشین  اما تو دماغی میشود.
کمانچه هم در موسیقی دستگاهی و هم در موسیقی مقامی کاربرد دارد ، کوک کمانچه همانند کوک ویلن ( می لا ر سل) می باشد.
از نوازندگان معروف کمانچه در ایران میتوان کیهان کلهر ، حسین خان اسماعیل زاده ، محمدرضا لطفی ، علی اصغر بهاری و ... را نام برد.

آموزش کمانچه در کرج
آموزش کمانچه زیرنظر اساتید برتر موسیقی کرج

 یکی از مراکز آموزش کمانچه در کرج آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر با مجوز رسمی درجه یک می باشد که آموزش در این مرکز کاملا بصورت حرفه ای توسط اساتید تحصیل کرده و باتجربه انجام میشود که پس از گذراندن سطح یک در دوره های اموزشی هنرجو میتواند برای اخذ مدرک مهارت آموزی جهت دریافت دیپلم رسمی موسیقی اقدام کند.
در اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج که بهترین اموزشگاه موسیقی در کرج می باشد هنرجو برای اموزش کمانچه ابتدا با تئوری موسیقی که توسط استاد رامتین اسکروچی و با استفاده از کتاب تالیفی خود استاد (کتاب اشنایی با مبانی موسیقی) تدریس میشود ، اشنا میشود و با ذهنیتی اماده کلاس عملی ساز شروع میشود.
برای علاقه مندی بیشتر هنرجویان در اموزشگاه موسیقی کرج سالانه اجراها و کنسرت هایی برگزار می شود تا هنرجویان با فضای اجرا آشنا شوند و به تمرین نوازندگی حرفه ای نیز بپردازند.
اساتید اموزشگاه موسیقی کرج از برترین و مجرب ترین اساتید اموزش کمانچه در کرج می باشند که با اموزش اصولی و حرفه ای هنرجویان برتری را در جشنواره ها ، مسابقات و کنکور هنر (گرایش موسیقی) پرورش می دهند.
جهت اطلاع از آموزش کمانچه در کرج با آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر تماس بگیرید.


ساختار کمانچه
اموزش کمانچه در کرج

اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج با مجوز رسمی درجه یک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

در لیست بهترین اموزشگاه های موسیقی کرج

  کلاس موسیقی در کرج
اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج
اموزشگاه موسیقی کرج ازادگان
هنرستان موسیقی کرج
اموزشگاه موسیقی سنتی
اموزش موسیقی