OK
farhangohonar-ir

معلم موسیقی کیست؟

ویژگی های معلم موسیقی

در آموزشگاه های موسیقی کرج

اموزشگاه موسیقی در کرج

آموزش موسیقی در بهترین آموزشگاه موسیقی کرج

معلم موسیقی خوب خود را محدود به یک کتاب آموزشی نمی کند. کتابهای آموزشی تنها قطعاتی هستند که توسط یک معلم دیگر گردآوری شده اند و درس به درس دارای مفاهیم پیشرفته تری هستند. اینکه معلم شما تنها یک کتاب را ملاک کار قرار دهد و توجهی به آنچه شما در نواختنش ضعف دارید و علاقه شما در انتخاب قطعاتتان نکند یک ضعف برای معلم محسوب میشود. مدرس موسیقی خوب سعی میکند با مجموعه ای (رپرتواری) از قطعات معروف سازی که آموزش میدهد آشنایی داشته باشد و دائما با توجه به دانش دشیفر خود بر حجم رپرتوار خود بیفزاید.
در آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر که در لیست بهترین آموزشگاه های موسیقی در کرج می باشد چون همه مدرسین و اساتید تحصیلات موسیقی در زمینه ساز آموزشی خود دارند آموزششان مبتنی بر اصول و قواعد جهانی و مدرن می باشد.
معلم موسیقی باید علاوه بر قطعه نوازی به مسائل تئوری هنرجو هم اهمیت برهد. هنرآموز باید به هنرجو ، دشیفر ، گام نوازی ، تئوری موسیقی ، آنالیز موسیقی و ریتم خوانی را آموزش بدهد.
مدرس موسیقی باید بتواند درباره همه چیز صحبت کند ، از شیوه خواندن یک ریتم گرفته تا نقش فضای اجتماعی یک دوران در شکل گیری یک نوع موسیقی ، معلمی که تنها توانایی او نواختن است ، معلم مناسبی نیست.
معلم خوب موسیقی باید روش اندیشیدن و عمل کردن را در موسیقی به هنرجوها بیاموزد.
شیوه آموزش گوشی یا سینه به سینه که در آن هنرآموز قطعه ای را مینوازد و هنرجو تقلید نواخته استاد را میکند و آن را به خاطر میسپارد در تمام دنیا منسوخ شده است. حتی در آموزش ردیف موسیقی ایرانی مدرس خوب کسی است که با معرفی تحریرها و جمله بندی های ردیف هنرجو را از تقلید بی نیاز کند.
هر ساز باید فقط توسط یک استاد متخصص تدریس شود، و اساتیدی که همزمان چند ساز ارائه می دهند، نمی توانند سطح هنرجو را به حرفه ای برسانند.

آموزش موسیقی در کرج

جهت انتخاب استاد مناسب با ساز آموزشی موردنظر ، سنجش عملکرد ذهنی و در نظر گرفتن سنتان میتوانید با اساتید برجسته آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج مشاوره رایگان داشنه باشد.

جهت هماهنگی مشاوره رایگان آموزش موسیقی با شماره 32223606 تماس حاصل نمایید.

دوره های آموزشی موسیقی در آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج
(کلیک کنید)بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج|لیست آموزشگاه های موسیقی در کرج|آموزش موسیقی در کرج|آموزشگاه موسیقی در کرج