OK
farhangohonar-ir

 

آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر


اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر در کرج با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تحت نظارت دفتر آموزش و توسعه فعالیت های هنری از همان روزهای آغازین تاسیس با هدف بهره گیری از بهترین شیوه های آموزش موسیقی فعالیت خود را آغاز کرد. آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج جزء تنها  و بهترین  آموزشگاه های موسیقی در کرج است که مجهز به موسسه تهیه و تولید آثار صوتی و تصویری موسیقی ، انتشارات کتاب و استودیو موسیقی می باشد.
این اموزشگاه موسیقی در کرج با بیش از یک دهه فعالیت درخشان در عرصه اموزش موسیقی از بهترین اساتید اموزشگاههای موسیقی کرج که تحصیل کرده ی  بهترین دانشگاههای موسیقی در مقطع لیسانس و فوق لیسانس بودند،دعوت به همکاری نمود و این باعث شده تعداد قابل توجهی از هنرجویان این اموزشگاه موسیقی در کرج  که جزء بهترین اموزشگاه موسیقی کرج میباشد موفق به کسب مقام های برتر جشنواره های هنری کشور و رتبه های تک رقمی کنکور هنر و راهیابی آنها به عنوان نوازنده و اساتیدی مجرب در عرصه فعالیت موسیقی کشور شده است.
پرسنل بهترین اموزشگاه موسیقی کرج (اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر)همواره تلاش نموده اند تا بهترین اموزشگاه موسیقی در کرج و جزء لیست اموزشگاه های موسیقی کرج باشند . آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج در لیست آموزشگاه های موسیقی کرج نیز قرار گرفته است.

مدیر مسئول این مجموعه(بهترین اموزشگاه موسیقی کرج) استاد رامتین اسکروچی می باشد که فارغ التحصیل کارشناسی ارشد آهنگسازی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و کارشناسی نوازندگی ساز جهانی از دانشگاه هنر ، عضو درجه یک در کمیته تخصصی مدرسان و آهنگسازان خانه موسیقی ایران از سال هشتاد و یک و مولف کتابهای  معتبر آموزشی موسیقی بابیش از بیست سال سابقه تدریس  می باشند.

بهترین اموزشگاه موسیقی در کرجاموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر در کرج مشاوره رایگان جهت شناخت و انتخاب ساز،کلاسهای مبانی موسیقی و اصول آهنگسازی،برگزاری کلاسهای مهارت آموزی جهت دریافت مدرک موسیقی،برگزاری کلاسهای گروه نوازی،کنسرتهای هنرجویی و پژوهشی،مشاوره و استعدادیابی کودکان
 مشاوره تخصصی رایگان
در بهترین اموزشگاه موسیقی کرج
در زمینه های
آموزش موسیقی
انتخاب و شناخت ساز
خرید ساز
همه روزه
توسط اساتید مجرب و تحصیل کرده

اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر که جزء لیست اموزشگاه های موسیقی کرج میباشد علاوه بر آموزش موسیقی برای عموم علاقه مندان که در طول سال برگزار میگردد ، در راستای هدفمند کردن آموزش هنرجویان برای آن دسته از هنرجویانی که مایلند مدرک رسمی موسیقی دریافت کنند ، اقدام به برگزاری دوره های مهارتی کارودانش نموده است که بر اساس این دوره ها دروس تخصصی در رشته موسیقی در اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر آموزش داده می شود و دروس عمومی دیپلم که همان دروس عمومی رشته های دیگر می باشد در مدارس یا مراکز زیر مجموعه آموزش و پرورش گذرانده میشود ، همچنین تمام کسانی که در رشته های دیگر دیپلم داشته باشند می توانند با گذراندن دروس تخصصی این رشته و ارائه دیپلم قبلی خود به آموزش و پرورش ، دیپلم رسمی موسیقی را نیز دریافت کنند (این قانون برای کسانیکه مدرک تحصیلی بالاتر از دیپلم دارند نیز صدق میکند)

پس از گذراندن دروس تخصصی و قبولی در آزمونهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، گواهی نامه های رسمی از طرف فرهنگ و ارشاد اسلامی به قبول شدگان اعطا می شود که مهارت آموز می تواند با ارائه این گواهی نامه و نمره های قبولی دروس عمومی ، به آموزش و پرورش دیپلم رسمی موسیقی دریافت کند و با آن دیپلم متقاضی میتواند همانند رشته های دیگر برای ورود به دانشگاه های سراسر کشور اقدام لازم را انجام دهد. 

اجراهای داخلی وسالنی
آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر به عنوان بهترین اموزشگاه موسیقی کرج  در راستای ایجاد انگیزه برای هنرجویان در هر سطح از آموزش ، هر فصل دو اجرای هنرجویی در سالن طبقه دوم آموزشگاه که حدود صد نفر ظرفیت دارد و سالیانه یک یا دو اجرای سالنی در سالن های سطح کرج برگزار می کند تا هنرجویان با فضای صحنه آشنا شوند در اجراهای داخلی هنرجویان مبتدی تا حرفه ای اما در اجراهای سالنی معمولا هنرجویان حرفه ای اجرا دارند .
این اجراها بسیار ضروری می باشد  زیرا هنرجویان با اجرا در این کنسرتها استرس شان نسبت به صحنه کم شده و با آداب صحنه آشنا میشوند و همچنین با دیدن اجراهای هنرجویان حرفه ای انگیزه ای مضاعف برای ادامه راه در مسیر آموزش موسیقی پیدا می کنند.
برگزاری کنسرت ها یکی از روش های هدف گذاری و تلاش برای دست یابی به سطحی از آموزش برای هنرجو است
موسسه نوای فرهنگ و هنر البرز به شماره ثبت 2591 به مدیر عاملی آقای رامتین اسکروچی و جزء لیست اموزشگاه های موسیقی کرج

مرکز موسیقی فرهنگ و هنر(بهترین اموزشگاه موسیقی درکرج) با توجه به دارا بودن پروانه فعالیت در زمینه تهیه ، تولید ، نشر و پخش آثار صوتی و تصویری موسیقایی و همچنین برگزاری اجرای صحنه ای موسیقی می تواند از کلیه هنرمندان در این زمینه ها حمایت کند و با افتخار دعوت خود را جهت همکاری هنرمندان عزیز اعلام می دارد.
 انتشارات نوای فرهنگ و هنر به مدیر عاملی آقای رامتین اسکروچی

مرکز موسیقی فرهنگ و هنر (بهترین اموزشگاه موسیقی کرج)علاوه بر مجوز نشر صوتی ، پروانه فعالیت انتشارات کتاب را نیز دارا می باشد و در همین راستا از کلیه مولفان دعوت به همکاری می کند . این پروانه فعالیت مربوط به نشر عمومی می باشد لذا علاوه بر کتب موسیقی در تمامی زمینه ها امکان همکاری با مولفان گرامی را دارد.

 امکانات و فضای آموزشی آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج
بهترین اموزشگاه موسیقی کرج
مساحت آموزشگاه : 400 متر مربع واقع در دو طبقه
آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر از نظر جغرافیایی در مکان مناسب قرار گرفته و از قابلیت دسترسی و بافت محلی متناسب با محیط آموزشی برخوردار میباشد.

تعداد کلاسها : 16 کلاس
کلاسها دارای نور مناسب،عدم آلودگی صوتی و وسایل تهویه مناسب میباشد.

دارای سالن اجرا برای کنسرتهای هنرجویی داخلی


لیست اموزشگاه های موسیقی در کرج (کلیک کنید)