OK
farhangohonar-ir

اولین خواننده زنی که در ایران مجوز گرفت | خانم بازیگر خواننده شد !

هنگامه قاضیانی تنها زن خواننده ای است که در ایران مجوز گرفته است و آهنگ های خود را با همخوانی مردان در فضای مجازی منتشر می کند.

هنگامه قاضیانی تنها زن خواننده ای است که در ایران مجوز گرفته و آهنگ های خود را با همخوانی مردان در فضای مجازی منتشر می کند.

هنگامه قاضیانی آهنگ «دردا» را با صدای خود در اینستاگرام منتشر کرد.  وی، یک گروه موسیقی بانوان را به ثبت رسانده است و دی ماه امسال نیز با این گروه به روی صحنه خواهد رفت. وی در سال ۱۳۸۶ و ۱۳۹۰ به ترتیب برای فیلم‌های روزهای زندگی و به همین سادگی برندهٔ جایزهٔ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن نقش اول جشنواره فیلم فجر شد.

وی همچنین از انتشار قطعه کامل این آهنگ با همکاری بهروز میرزایی خبر داد. مدتی پیش بود که هنگامه قاضیانی در صفحه اینستاگرام خود تصاویری را با چند نوازنده خانم از جمله یلدا صمدی ( نوازنده پیانو ) و گلبرگ پرویزی ( نوازنده گیتار باس ) منتشر کرد اما توضیح زیادی در این باره ارائه نداد.

او چندی است به هنر موسیقی نیز روی آورده و قطعاتی با همراهی سایر خوانندگان منتشر کرده است اما جدیدترین خبرها حاکی از آن است که این هنرمند، یک گروه موسیقی بانوان را با نام خودش در دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت کرده و قرار است که ۱۹ دی ماه با همراهی این گروه در تالار وحدت روی صحنه رود.


1401/08/11

Bookmark and Share   شماره خبر :21 تعداد بازدید :169

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload