OK
farhangohonar-ir

بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج

آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج

بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج

شهر کرج به دلیل نزدیکی به تهران و آب و هوای معتدل از شهرهای مهاجرپذیر کشور میباشد و جوانان کرج بسیار پویا و فعال بوده و استقبال چشمگیری از آموزشگاه های موسیقی در کرج به عمل می آورند و علاقه وافری به موسیقی دارند. در شهر کرج موسیقی در زمینه های مختلف آموزش داده میشود.
فراگیری موسیقی باعث می شود که انسان مهارت و هنر خود را به نمایش گذارد. یادگیری و نواختن سازها تاثیرات بسزایی در زندگی اشخاص دارد که از جمله آنها می توان به کاهش استرس ، افزایش قدرت تحلیل مغز ، افزایش اعتماد به نفس ، بالا بردن خلاقیت ، بهبود زندگی اجتماعی ، افزایش صبر و شکیبایی تقویت حافظه و افزایش نظم اشاره کرد.
در اموزشگاه های موسیقی کرج فرآیند یادگیری موسیقی کاملا اصولی و بر پایه استانداردهای آموزشی در دانشگاه ها آموزش داده می شود.
آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر جز بهترین آموزشگاه های موسیقی در کرج می باشد که توانسته با ارائه خدمات ویژه و کیفیت آموزشی بالا رتبه درجه یک هنری را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کند و در لیست آموزشگاه های معتبر کرج قرار بگیرد. مدیریت آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر جناب آقای اسکروچی (مولف کتابهای آموزشی موسیقی و عضو درجه یک کمیته تخصصی مدرسان و آهنگسازان خانه موسیقی ایران از سال هشتاد و یک و مدیر مسئول نشر نوای فرهنگ و هنر می باشد،ایشان تدریس موسیقی را از سال 72 شروع کرده و شاگردان نمونه را پرورش دادند که رتبه های تک رقمی کنکور و مقام های اول جشنواره های هنری را کسب کردند) می باشند که همواره سعی در ترویج آموزش هنر موسیقی در جامعه نموده اند و با مدیریت اصولی توانسته اند آموزشگاه فرهنگ و هنر را جز بهترین و با کیفیت ترین آموزشگاه های موسیقی در کرج قرار دهند.
آموزشگاههای موسیقی در کرج در زمینه آموزش موسیقی از اساتید مجرب و برتر موسیقی بهره مند هستند و هنرجویان با آموزش زیرنظر این اساتید به راحتی میتوانند هدف یادگیری موسیقی خود را در جهت درست پیش ببرند.
اساتید آموزشگاه فرهنگ و هنر همگی در زمینه موسیقی تحصیلات و کارت صلاحیت تدریس را دارا میباشند بنابراین والدین و هنرجویان از لحاظ سطح کیفی آموزش و به روز بودن متدهای آموزشی با خیالی راحت در این آموزشگاه ثبت نام می کنند و بعد از گدراندن دوره های ساز ، فرهنگ و هنر تنها آموزشگاهی است که در سطح استان کرج قابلیت ارائه مدرک موسیقی به هنرجویان را دارا می باشد.
قیمت کلاسهای موسیقی در کرج طبق تعرفه ارائه شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کرج اعلام میشود اما آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج همه ساله تخفیف 15 الی 20 درصدی نسبت به تعرفه برای کلیه هنرجویان اعمال میکند تا تمامی هنردوستان بتوانند از آموزش موسیقی در کرج بهره ببرند.
 امکانات و فضای آموزشی آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر جز برترین آموزشگاه های موسیقی در کرج :
یک آموزشگاه موسیقی خوب باید دارای سالن اجرا ، استودیو ضبط و همچنین فضای دلنشین و اساتیدی مجرب در زمینه موسیقی باشد که بتوانند با همه ی افراد فارغ از سن و سالشان ارتباط برقرار کنند .
مساحت آموزشگاه : 400 متر مربع واقع در دو طبقه
آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر از نظر جغرافیایی در مکان مناسب قرار گرفته و از قابلیت دسترسی و بافت محلی متناسب با محیط آموزشی برخوردار میباشد.

تعداد کلاسها : 15 کلاس
کلاسها دارای نور مناسب،عدم آلودگی صوتی و وسایل تهویه مناسب میباشد.
دارای سالن اجرا برای کنسرتهای هنرجویی داخلی که در هر فصل دو اجرای هنرجویی برگزار می شود که هنرجویان در هر سطح از آموزش می توانند در این اجراها ساز بنوازند و با اجرای صحنه ای آشنا شوند.لیست آموزشگاه های موسیقی در کرج


لیست آموزشگاه های موسیقی در کرج|بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج|آموزشگاه های موسیقی در کرج|آموزش موسیقی در کرج|کلاس موسیقی در کرج