OK
farhangohonar-ir

آموزش موسیقی در کرج

 ارکسترها و اجراهای هنرجویان

آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر در کرج در آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج سالانه اجراهای هنرجویی داخلی و سالنی بطور متوالی برگزار می گردد تا سطح آموزش اساتید و یادگیری هنرجویان سنجیده شود و همچنین هنرجویان در هر سطح از آموزش که هستند بتوانند هنر خود را در معرض دید اطرافیان بگذارند تا انگیزه ای برای ادامه راه یادگیری موسیقی شود.
در آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر در هر فصل دو اجرای داخلی در سالن طبقه بالای آموزشگاه که حدود 100 نفر ظرفیت دارد برگزار می شود که تمام هنرجویان در هر سطحی از یادگیری هستند میتوانند در این اجراها به نوازندگی بپردازند و همچنین در سال نیز یک یا دو اجرای سالنی برای هنرجویان پیشرفته تر برگزار میشود.
هدف آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر در کرج از اجراهای هنرجویی ، بالا بردن اعتماد به نفس و انگیزه در هنرجویان می باشد و همچنین هنرجویان با نوازندگی در حضور والدین و آشنایان خود ترس از صحنه را از دست میدهند و برای اجراهای بزرگتر آمادگی پیدا می کنند.
وجود اجراها و کنسرت های هنرجویی باعث می شود هنرجویان با ممارست و تلاش بیشتر به تمرین ساز بپردازند و همین امر باعث پیشرفت قابل توجهی در یادگیری آن ها میشود.

برای مشاهده اجراها و ارکسترهای هنرجویان اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر کرج روی لینک های زیر کلیک نمایید.اجرای هنرجویان فرهنگ و هنرکنسرت هنرجویی پاییز 1402

کنسرت هنرجویی بهار 1402کنسرت هنرجویی تابستان 1401ارکسترهای هنرجویی فرهنگ و هنر

آموزشگاه موسیقی در کرج


اجراهای هنرجویی فرهنگ و هنر

آموزش موسیقی کرج

بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج|لیست آموزشگاه های موسیقی در کرج|آموزش موسیقی در کرج|آموزش موسیقی سنتی در کرج|آموزش موسیقی کلاسیک در کرج